Dealer's Den - Regulamin


1. Dealer's Den to miejsce tylko dla uczestników Gdakonu.

2. Na wejście z kamerą do Dealer's Den potrzeba zgody organizatorów Gdakonu - bez niej wstęp z aparatem jest zabroniony.

3. Wejście z jedzeniem lub płynami jest zakazane. Jedynie wystawcy mogą być w ich posiadaniu na własną odpowiedzialność.

4. Wystawcy i goście nie powinni przeszkadzać innym swoją obecnością w nieodpowiednim stroju bądź kostiumie, zachowaniem czy głośną muzyką i odgłosami. Proszę o zachowanie kultury, nie ma miejsca na zwierzęce wybryki. Zostaw to na imprezę!

5. Dealer's Den jest miejscem do spotkań sprzedawców i kupujących na Gdakonie, który nie jest odpowiedzialny za przeprowadzone transakcje jak i za oferowane towary.  


Informacje dla wystawców


1. Gdakon nie jest odpowiedzialny za przedmioty oferowane i pozostawione podczas godzin otwarcia lub zamknięcia Dealer's Den, jednakże zapewnia obecność osób z sefurity na sali podczas godzin sprzedaży.

2. Zespół Gdakonu może skonfiskować lub usunąć każdy przedmiot który zostanie uznany za nieodpowiedni do wystawienia lub poprosić wystawcę o opuszczenie sali.

3. Wystawca jest odpowiedzialny przydzielone mu miejsce i bez pozwolenia nie może użyć stołu innego sprzedającego.

4. Każdy wystawca powinien dbać o swoje miejsce pracy i utrzymać je w czystości po godzinach oraz upewnić się że jego stół jest schludny i nie zniszczony - wszelkie modyfikacje mebli/ścian/podłogi są zabronione. 

5. Sprzedaż jedzenia i napojów (w tym alkoholu) jest zakazana.

6. Gdakon jest miejscem dla pełnoletnich uczestników, jednakże wprowadzone są pewne restrykcje odnośnie sprzedaży przedmiotów związanych z treściami dla dorosłych: 

- Zabawki erotyczne i akcesoria (np. BDSM) nie są dozwolone na Dealer's Den. Nie zabronione jest jednak pozostawienie wizytówek, ulotek bądź innej gustownej informacji dotyczącej handlu nimi, który może odbywać się jedynie w prywatnym pokoju sprzedającego.

- Przedmioty przeznaczone dla dorosłych powinny być ocenzurowane, zebrane w specjalnie oznaczonych folderach bądź segregatorach.

- Towary o tematyce naruszającej Polskie prawo takie jak pornografia z udziałem dzieci bądź zwierząt, tematyka rasistowska lub religijna, przemoc i okrucieństwo - są surowo zabronione.

- Przedmioty zrobione z prawdziwych zwierząt, futra bądź części ich ciała (wyłączając skórę) są niedozwolone.