ArtShow


ArtShow? Co to jest?

Art Show to miejsce, w którym artyści mogą wystawić swoje prace na licytację! Uczestnicy konwentu mogą deklarować swoje propozycje przy każdej z prac przez cały okres trwania Gdakonu, a Staff podsumowuje wyniki ostatniego dnia.

Ekstra! Co mam zrobić żeby zgłosić swoje prace?

Wkrótce ruszy formularz zgłoszeniowy, w którym możesz określić ile oraz jakiej wielkości prace chciałbyś/chciałabyś umieścić na Art Show. 

To wszystko? Żadnych papierów? Żadnych płatności?

Rezerwacja miejsca odbywa się przez formularz! Jeśli okaże się, że kończy nam się miejsce, które możemy zapewnić, na pewno skontaktujemy się z tobą poprzez kontakt podany we wspomnianym formularzu. Udział w Art Show jest bezpłatny!

Świetnie! Ile miejsca jest na to przeznaczone i ile mogę zająć?

Limit przestrzeni, którą możemy zapewnić jest ograniczony pomieszczeniem. Dysponujemy kilkoma pionowymi panelami, na których można powiesić prace, jak również stołami o tym samym wymiarze. Zalecamy nie brać zbyt wielu wielkoformatowych prac z uwagi właśnie na ograniczone miejsce. Preferowany maksymalny rozmiar prac to A3, ale jeśli macie większe dzieła to oczywiście znajdziemy rozwiązanie. Należy mieć na uwadze to, że wielu potencjalnych kupców może nie być przygotowanych na transport większych prac wracając do domu (pociągiem/samolotem).

Podczas rozplanowywania swoich kreacji warto mieć na uwadze, że nasze panele mają wymiar 60x120cm i będą miały margines rzędu 4cm. Warto też zostawić trochę wolnego miejsca obok pracy abyśmy mogli umieścić arkusz do licytacji (ok. 8x12cm). Tej samej wielkości są stoły, które możemy zapewnić. Choć artyści zazwyczaj sami umieszczają swoje prace na Art Show, należy mieć na uwadze, że członkowie Staffu mogą nieco zmienić lub przesunąć prace aby lepiej rozplanować przestrzeń!

Jasne. Czy jest coś, co mam przygotować?

Zapewniamy miejsce na panelach, stołach, zawieszki i arkusze licytacyjne. Jeśli masz własne zawieszki - weź je. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile będzie potrzebnych, aby zamieścić wszystkie dzieła. Poza tym nie masz czym się martwić :)

W porządku, powiedzmy, że wszystko zostało wyjaśnione, ale mam jeszcze jedno pytanko...

Śmiało pisz do Lestrate (Telegram: @lestrate lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie). Spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania!