Punkty programu z potwierdzeniem uczestnictwa


Wybór rodzaju uczestnictwa jest niedostępny dla niezalogowanych użytkowników.

Punkt programu Szczegóły

Śniadania i obiady


Śniadanie będzie dostępne między 8 a 11 rano, tak żeby nawet największe śpiochy byly w stanie wstać ;)

Jak co roku śniadanie będzie podawane w postaci szwedzkiego stołu. Jest ono wliczone w cenę pokoju.

Bar hotelowy jest otwarty od godziny 14 do 2 w nocy. W tym roku obiady można zamawiać w barze hotelowym w godzinach 14 - 24.

Obiady są płatne osobno (nie są wliczone w opłatę hotelową).

[Twój event tutaj]


Chcecie hostować własny, mniej oficjalny event? Może chcecie pograć w planszówki ze znajomymi? Macie ochotę poprowadzić sesję D&D bądź mały turniej karcianek, ale nie macie gdzie? A może chcecie nauczyć znajomych jak grać w szachy? Świetnie się składa! W tym roku mamy przeznaczony na takie cele dedykowany pokój, tuż obok głównej sceny!

"Pokój [YEH]" będzie dostępny przez cały czas trwania konwentu dla każdego, kto chce poprowadzić swój własny mały event.

[Wypełnij nasz formularz]

Skontaktuje się z tobą @RozzFury albo @phoe_krk
(bądź złap nas na konwencie) i zarezerwujemy
Pokój [YEH] na twoje wydarzenie. Jeśli nie możecie nas znaleźć, zapytajcie w ConOpsie :)

Basen, siłownia i sauna


Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie miejsca na konwencie bądź chcesz się zrelaksować po całonocnej imprezie, zapraszamy do strefy wellness hotelu Novotel Marina! Powyciskać na siłowni czy dać nura w basenie? Wybierz, na co masz dzisiaj ochotę!

Dla wszystkich zainteresowanych będzie szansa skorzystania z hotelowego basenu, sauny i strefy spa. Wystarczy poinformować pracownika recepcji strefy spa przed wejściem i od razu po wyjściu ze strefy. Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą kartę hotelową!

Siłownia, basen i sauna są darmowe dla gości hotelu. Usługi spa są dodatkowo płatne.

Czynne codziennie od 07:00 do 21:00

Warsztaty parzenia herbaty


Witamy w otwartej przez cały czas trwania konwentu czajowni ‘Chai House’! Zostańcie i napijcie się z naszym gościem specjalnym, Feniksem (Phoe) - miłośnikiem herbaty i prezesem Krakowskiego Klubu Chombo. Wraz z przyjaciółmi będą prowadzić warsztaty parzenia herbaty i dzielić się ciekawymi herbacianymi faktami przez cały Gdakon! Spodziewajcie się zdrowej dozy wiedzy o kulturze Azji Wschodniej i związanych z nią herbacianych rytuałach, a także wielu wybornych odmian herbaty z Chin, Japonii, Indii, Afryki i innych zakątków globu.

Warsztaty będą odbywały się każdego dnia od czwartku do soboty w strefie ‘Chai House’ w naszej Strefie Chill, tuż przed wejściem na Main Stage.

Kącik gier


Dla uczestników konwentu będzie dostępny kącik gier rytmicznych Lisiej Nory w lobby. Od soboty do niedzieli przez cały dzień można będzie bawić się tam grami rytmicznymi. Kącik będzie można znaleźć od razu na prawo od głównego wejścia.

środa (28 lut 2024) czwartek (29 lut 2024) piątek (1 mar 2024) sobota (2 mar 2024) niedziela (3 mar 2024)

Main Stage

Sala Gdynia

[YEH] Room

Chill Zone

Main Stage

Sala Sopot

Sala Gdynia

[YEH] Room

Chill Zone

Main Stage

Sala Sopot

Sala Gdynia

[YEH] Room

Chill Zone

Main Stage

Sala Sopot

[YEH] Room

Na zewnątrz

Chill Zone

Main Stage

Chill Zone